Ermeni Askerleri Cephede Ağlıyor!

Geçtiğimiz günlerde Ermenistan’ın Azerbaycan sınırlarına yapmaya çalıştığı işgal saldırısında seferberlik devam ediyor. Azerbaycan bu saldırılar karşısında çok ciddi bir tavır sergileyerek Türkiye hariç bütün ülkelere uçak seferlerini kapatmıştı. Daha sonrasında kısmi seferberlik ilan edilen Azerbaycan’a ülkemiz tarafından hem saha hem masa desteği verileceği bütün devlet büyüklerimizce duyurulmuştu.

Azerbaycan geçtiğimiz günlerde Ermenilere ait 2 tankı daha etkisiz hale getirdiğini duyurmuştu. Azerbaycan’ın gösterdiği bu başarılı savunma ve saldırıda bugün yeni gelişmeler yaşandı.

Bu Kez Haberler Ermeni Cephesinden!

Ermenistan askerleri cephede ağladı! Ülkelerinin kendilerini cephede ve sahada yalnız bıraktıklarını haykıran askerlerin durumu içler acısı! Azerbaycan’ın ateş açtığı anlarda bizi burada yalnız bıraktılar diyerek ağladığı anlar kameralara yansıdı! Bölgedeki son duruma göre Azerbaycan işgal edilmek istenen topraklarını bir bir geri alıyor. Cephede Ermenistan’a hiç acımayan Azerbaycan’ın imha ettiği zırhı araç sayısı 30’a yaklaştı.