Aleyna’yı Öldürdüğünü İtiraf Etti! Hala Serbest!

Şüpheli bir şekilde evinde ölü bulunan Aleyna Çakır’ın intihar etmediği ortaya çıkmıştı. Olayla ilgili şüpheli durumunda bulunan Ümit Can Uygun ise şüpheli tavırları ve üst üste söylediği yalanlar ile herkesi daha da çok şüphelendirmişti.

ÖNCE İNKAR!

Olay Müge Anlı’nın programına taşındıktan sonra Ümit Can Uygun çelişkili ifadelerine devam etti. Olay soruşturulurken annesinin kendisini öldürdüğü yönünde bir iddia da ortaya atılmış hatta bu intihardan Müge Anlı sorumlu tutulmuştu. Annesinin ölümünde de pek çok sır perdesi bulunan Ümit Can Uygun daha sonra Aleyna Çakır’ı öldürdüğünü itiraf etti.

BEN ÖLDÜRDÜM DEDİ HALA SERBEST!

Ümit Can Uygunun ben öldürdüm demesine şahitlik eden kişilere de tehditler savurduğu da iddia edilen haberler arasında. Sizi de öldürürüm gibi tehditler savuran Uygun’un ise hala neden tutuklanmadığı merak konusu. Konu ile ilgili bir restoranda yemek yerken Uygun’un yanındaki kişilere öldürdüğünü itiraf etmesi büyük bir olay yarattı. Açıklama yapan avukat tanık ifadelerini de delil olarak gösterdi. Ancak Uygun hala serbest.. Adalet yerini ne zaman bulacak bilinmez, ama en kısa sürede gerçekleşmesini diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir